POST DISPONIBIL
Hostess online
COMPANIE:  Hotcamstudio ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Internet, Sampling / Hostess, Telecomunicatii,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 16 decembrie 2010
Descrierea companiei
Studio
Descrierea postului
Vrei sa fii independenta financiar? Vrei sa fii platita rapid si la cursul valutar corect? Vrei un job fara STRES si fara ora fixa de munca? Vrei sa ai parte de un colectiv profesionist, sociabil si amabil? Atunci toate acestea le poti avea daca vei munci la noi in studio.Program 6 h pe zi.Comision Progresiv. Zona Metrou Iancului, vila 15 camere supravegheata si pazita.
Tel 0764 499 959 / 0720 378 289
www.hotcamstudio.com
hotcamstudio@yahoo.com
Cerintele postului
Cunoasterea limbii engleze, sociabila si cu zambetul pe buze
job acasa/munca la domiciliu/lucru de acasa studio video chat
Toate anunturile postate de compania Hotcamstudio