POST DISPONIBIL
AUPAIR in Marea Britanie
COMPANIE:  ACS Europe ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 17 decembrie 2010
ACS EUROPE SRL este autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse prin Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov.

Agentia noastra se ocupa in mod profesionist cu recrutarea, evaluarea si plasarea fortei de munca intrun cadru onest si in deplina concordanta cu legislatia in vigoare.
Suntem aproape de nevoile clientilor si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.
NOTA:
- tarife foarte mici
- plecarea la posturi se face extrem de rapid si in conditii de siguranta
Inscrieti-va acum trimitand un CV(in limba engleza si 1 foto corp intreg(tinuta decenta)la: job@acs-europe.ro
Persoanelor selectionate le vom prezenta oferta de munca si tot ce este necesar pentru a pleca la post.
Asteptam inscrierea dvs.
Descrierea postului
Descrierea jobului: AU PAIR
-persoana tânara care locuieste în conditii de egalitate cu o familie din Marea Britanie. Au pair-ul ajuta familia la îngrijirea copiilor si/sau treburi domestice,calatoreste cu familia.
In timpul sau liber se poate retrage in camera sa, sau poate iesi in oras cu prietenii.

Beneficii:
-contracte intre 3-12 luni
-alocatie saptamanala intre 70-100 lire sterline/saptamana
-cazarea este asigurata gratuit.Camera proprie in casa familiei gazda.
-masa este asigurata gratuit si sta la masa impreuna cu familia
-program: intre 25-35 ore/saptamana
Acte necesare inscriere:
-CV in limba engleza -
-fotografie full body
-diplome/recomandari
-Au Pair application- se completeaza la agentie
-scrisoare catre familie(Dear family) - se completeaza la agentie
Toate aceste documente vor completa Dosarul dvs de selectie, care v-a fi transmis tuturor Partenerilor / Familiilor angajatoare care vor putea face evaluarea experientei, calificarii, etc.
Taxa de dosar este de 40 lei.

In momentul in care veti fi selectat va vom anunta data la care urmeaza sa sustineti interviul cu familia angajatoare. Daca veti fi accepta dupa interviu, familia ne va transmite Scrisoarea de invitatie si veti putea pleca la post.

Actele se depun personal la sediul agentiei.
Brasov, Bdul Eroilor, nr.3A (Centrul de afaceri Cristiana, langa Teatrul Dramatic si Prefectura Brasov)
Luni-Vineri,orele 9-18
Sambata, orele 10-14
Duminica- ne puteti contacta doar prin email

Cu stima,
A.C.S. EUROPE SRL
AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Phone: 004 0268-420.942
Mobil: (004) 0740-216.246 ; 0727-776.030; 0768-100.160
Email: job@acs-europe.ro
Web site: www.acs-europe.ro
Cerintele postului
Cerinte:
-fete si baieti cu varste cuprinse intre 19-27 ani
-cunostinte de limba engleza la nivel mediu
-seriozitate
Taguri
Toate anunturile postate de compania ACS Europe