POST DISPONIBIL
muncitori necalificati abator in Germania
COMPANIE:  ACS Europe ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele, Industria alimentara,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 17 decembrie 2010
ACS EUROPE SRL este autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse prin Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov.

Agentia noastra se ocupa in mod profesionist cu recrutarea, evaluarea si plasarea fortei de munca intrun cadru onest si in deplina concordanta cu legislatia in vigoare.
Suntem aproape de nevoile clientilor si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.
NOTA:
- tarife foarte mici
- plecarea la posturi se face extrem de rapid si in conditii de siguranta
Inscrieti-va acum trimitand un CV(in limba engleza si 1 foto corp intreg(tinuta decenta)la: job@acs-europe.ro
Persoanelor selectionate le vom prezenta oferta de munca si tot ce este necesar pentru a pleca la post.
Asteptam inscrierea dvs.
Descrierea postului
MUNCITORI NECALIFICATI IN FABRICA DE PRELUCRARE A CARNII
Nr de posturi : 40
Munca este in fabrici de prelucrare a carnii pentru necalificati atat femei cat si barbati:
- varsta 20 - 45 ani
- salarizarea oferita este intre 4 - 5 euro / ora
- cazare asigurata gratuit de catre fabrica.
- Contracte : martie 2011 - noiembrie 2011.
- cei care au exeperienta in acest domeniu, constituie un avantaj
- La un numar de 20 de oameni este nevoie de o persoana care sa cunoasca limba germana indiferent daca este femeie sau barbat.
- In momentul solicitarii la locul de munca acestia isi vor face analizele medicale, sange, vdrl,fisa medicala de la medicina muncii,
de la locul de munca lichidare, asiguare de calatorie la Tiriac pentru 5 zile

Acte necesare Dosar de angajare;
- Cv
- Copie Carte de identitate sau pasaport
- Cazier judiciar
- Certificat de sanatate - clinic apt sanatos
Taxa de dosar este de 40 lei.
Actele se depun personal la sediul agentiei noastre:
Brasov, Bdul Eroilor, nr.3A (Centrul de afaceri Cristiana, langa Teatrul Dramatic si Prefectura Brasov)
Luni-Vineri, orele 9-18
Sambata 10-14
Telefon: (004) 0740-216.246 ; 0727-776.030; 0768-100.160
Cerintele postului
- clinic sanatos
Taguri
Toate anunturile postate de compania ACS Europe