POST DISPONIBIL
Germania-MUNCITORI IN AGRICULTURA:
COMPANIE:  ACS Europe ORAS:  Strainatate,
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Altele, Industria alimentara,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 17 decembrie 2010
ACS EUROPE SRL este autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse prin Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov.

Agentia noastra se ocupa in mod profesionist cu recrutarea, evaluarea si plasarea fortei de munca intrun cadru onest si in deplina concordanta cu legislatia in vigoare.
Suntem aproape de nevoile clientilor si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.
NOTA:
- tarife foarte mici
- plecarea la posturi se face extrem de rapid si in conditii de siguranta
Inscrieti-va acum trimitand un CV(in limba engleza si 1 foto corp intreg(tinuta decenta)la: job@acs-europe.ro
Persoanelor selectionate le vom prezenta oferta de munca si tot ce este necesar pentru a pleca la post.
Asteptam inscrierea dvs.
Descrierea postului
MUNCITORI IN AGRICULTURA:
Cules capsuni, sparghel, alte ferme agricole ( varza,conopida, cules mere, ceapa,etc),
Nr.de posturi: 60
Cerinte:
- Femei si barbati; cupluri
- Nu este solicitata cunoasterea limbii germane
Se ofera:
- Salarizarea este de 4,5 - 6,5 euro/ ora.
- Program 8-10 ore/zi; 6 zile/ saptamana;1 zi libera/saptamana
- Contracte : Martie 2011 - Octombrie 2011, in functie de specificul fermei agricole .
- Cazare se asigura de catre angajator si in unele cazuri una masa.
Acte necesare pentru aplicare:
- CI - copie
- CV in limba romana
- fotografie corp intreg
- cazier
- adeverinta medicala-clinic apt sanatos

Taxa de dosar este de 40 lei.
Va rugam sa ne transmiteti raspunsul dvs in legatura cu oferta trimisa (prin e-mail sau telefonic.
Actele se depun personal la sediul agentiei.
Brasov, Bdul Eroilor, nr.3A (Centrul de afaceri Cristiana, langa Teatrul Dramatic si Prefectura Brasov)
Luni-Vineri,orele 9-18
Sambata, orele 10-14
Duminica- ne puteti contacta doar prin email

A.C.S. EUROPE SRL
AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Phone: 004 0268-420.942
Mobile: (004) 0740-216.246
Email: job@acs-europe.ro
Web site: www.acs-europe.ro
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania ACS Europe