POST DISPONIBIL
Grecia si Cipru-PERSONAL HOTELURI SI RESTAURANTE
COMPANIE:  ACS Europe ORAS:  Strainatate,
Full time Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 17 decembrie 2010
ACS EUROPE SRL este autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse prin Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov.

Agentia noastra se ocupa in mod profesionist cu recrutarea, evaluarea si plasarea fortei de munca intrun cadru onest si in deplina concordanta cu legislatia in vigoare.
Suntem aproape de nevoile clientilor si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.
NOTA:
- tarife foarte mici
- plecarea la posturi se face extrem de rapid si in conditii de siguranta
Inscrieti-va acum trimitand un CV(in limba engleza si 1 foto corp intreg(tinuta decenta)la: job@acs-europe.ro
Persoanelor selectionate le vom prezenta oferta de munca si tot ce este necesar pentru a pleca la post.
Asteptam inscrierea dvs.
Descrierea postului
PERSONAL HOTELURI SI RESTAURANTE - SEZONUL 2011
In aceasta perioada Angajatorii incheie contractele pentru personalul pe care doresc sa il angajeze pentru Sezonul 2011.

Inscrierile se fac pentru urmatoarele posturi:
- Ospatarite / Ospatari
- Barmani si barmanite
- Bucatari + ajutor bucatar
- Cameriste, personal curatenie in bucatarie

Plecarea la post se face incepand din 20 martie 2011

Angajatori: Complexe Hoteliere, Resorturi, Hoteluri si Restaurante de 3 - 5 stele
Locatia posturilor - Diverse orase din GRECIA si CIPRU

Cerinte :
- Experienta in domeniu
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-conversational

Beneficii:
- Salariu 600 - 1200 euro/NET/Luna + tips-uri. Se stabileste la interviu, in funtie de experienta,
- Cazare + mese + bauturi(nealcoolice) - Gratuite
- Asigurari sociale si medicale - platite de angajator
- Contracte de munca incheiate pana in octombrie 2011

Acte necesare pentru aplicare:
- CI - copie
- CV in limba romana
- fotografie corp intreg
- cazier
- adeverinta medicala-clinic apt sanatos
Taxa de dosar este de 40 lei.

Actele se depun personal la sediul agentiei.
Brasov, Bdul Eroilor, nr.3A (Centrul de afaceri Cristiana, langa Teatrul Dramatic si Prefectura Brasov)
Luni-Vineri,orele 9-18
Sambata, orele 10-14
Duminica- ne puteti contacta doar prin email

Cu stima,
A.C.S. EUROPE SRL
AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Phone: 004 0268-420.942
Mobil: (004) 0740-216.246 ; 0727-776.030; 0768-100.160
Email: job@acs-europe.ro
Web site: www.acs-europe.ro
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania ACS Europe