POST DISPONIBIL
Italia-PERSONAL HOTELURI SI RESTAURANTE
COMPANIE:  ACS Europe ORAS:  Strainatate,
Full time Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 17 decembrie 2010
ACS EUROPE SRL este autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse prin Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov.

Agentia noastra se ocupa in mod profesionist cu recrutarea, evaluarea si plasarea fortei de munca intrun cadru onest si in deplina concordanta cu legislatia in vigoare.
Suntem aproape de nevoile clientilor si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.
NOTA:
- tarife foarte mici
- plecarea la posturi se face extrem de rapid si in conditii de siguranta
Inscrieti-va acum trimitand un CV(in limba engleza si 1 foto corp intreg(tinuta decenta)la: job@acs-europe.ro
Persoanelor selectionate le vom prezenta oferta de munca si tot ce este necesar pentru a pleca la post.
Asteptam inscrierea dvs.
Descrierea postului
PERSONAL HOTELURI SI RESTAURANTE - SEZONUL 2011
INSCRIERI PENTRU OCUPAREA URMATOARELOR POSTURI:

1. Receptioner/ Receptionera pentru Hoteluri - Numar posturi: 30
Salariu in functie de experienta ,calificarile si referintele candidatului : intre 1000 - 1400 euro/luna

2. Ajutor Bucatar si Asistent bucatarie in Restaurante - Numar posturi:30
Salariu in functie de experienta ,calificarile si referintele candidatului : intre 800 - 1000 euro/luna

3. Cameriste, in hoteluri - Numar posturi:40
Salariu in functie de experienta: intre 650 - 800 euro/luna

4. Ospatar / Ospatarita ; Barman/Barmanita - Numar posturi:40
Salariu in functie de experienta si calificarile candidatului : intre 900 - 1200 euro/luna

5. Bucatari in Restaurante - Numar posturi: 25
Salariu in functie de experienta ,calificarile si referintele candidatului : intre 1000 - 1500 euro/luna
Se ofera:
- Contract pe minim 6 luni
- Cazarea + mancarea asigurate
- Asigurari medicale si sociale platite de angajator

Acte necesare pentru aplicare:
- CI - copie
- CV in limba romana
- fotografie corp intreg
- cazier
- adeverinta medicala-clinic apt sanatos
Taxa de dosar este de 40 lei.
Actele se depun personal la sediul agentiei noastre:
Brasov, Bdul Eroilor, nr.3A (Centrul de afaceri Cristiana, langa Teatrul Dramatic si Prefectura Brasov)
Luni-Vineri, orele 9-18
Sambata 10-14
Telefon: (004) 0740-216.246 ; 0727-776.030; 0768-100.160

A.C.S. EUROPE SRL
AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Phone: 004 0268-420.942
Mobil: (004) 0740-216.246 ; 0727-776.030; 0768-100.160
Email: job@acs-europe.ro
Web site: www.acs-europe.ro
Cerintele postului
- experienta
- limba italiana la nivel mediu
Taguri
Toate anunturile postate de compania ACS Europe