Cauti un job legal dar care sa iti aduca venituri peste medie??
COMPANIE:  springstudio ORAS:  Bucuresti,
Part time Altele, Relatii cu publicul, Sampling / Hostess, Secretariat, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1500 € 20 decembrie 2010
SPRING STUDIO- cel mai nou studio de videochat angajeaza modele!!!
Descrierea postului
SPRING STUDIO angajeaza modele!Locatie se afla in zona 1Mai, langa statia de metrou.Oferim program la alegere,contract de munca,cazare,comision50% si alte premii modelelor ce depasesc target-urile:excursii all-inclusive de 2 pers, sau premii in bani!!Conditii de lucru ireprosabile,echipament tehnic de ultima generatie,suport tehnic 24/24h,camere individuale,make-up artist,sedinte foto profesionale periodice,colaborare cu toate site-urile de top din prezent,plata bilunar!!Pentru mai multe detalii si contact, vizitati site-ul: www.springstudio.ro , Yahoo ID: studiospring sau la nr. de tel.: 0769996361 , 0734548731 , 0758394916
Cerintele postului
PC
limba engleza
Taguri
Toate anunturile postate de compania springstudio