POST DISPONIBIL
Consultant vanzari cosmetice - pentru Anglia
COMPANIE:  Multi Quest Solutions SRL ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
750 € 21 decembrie 2010
Descrierea companiei
Agentie recrutare
Descrierea postului
HAI SA VEZI CUM SE LUCREAZA IN ANGLIA!
Vrei sa vezi cum se lucreaza in Anglia? Poti vedea ce inseamna sa fii CONSULTANT DE VANZARI DE PRODUSE COSMETICE in cele mai mari mall-uri din Londra, Bristoll, Shefield, Milton King, Darbin, Bristol, Cardiff, Belfast, Leeds, Norwich etc.

Ce trebuie sa faci? Sa vinzi produse cosmetice de foarte buna calitate si recunoscute de catre localnici pentru propritatile lor.

Nu te astepta sa fie un job usor - nu am spus asta! Dar poti merge sa lucrezi pe un proiect de 3-6 luni (iar daca vrei mai mult de atat - ne bucuram!)

Nu ai nimic de pierdut pentru ca in prima luna ai salariul garantat - daca tu crezi ca nu-ti place, te intorci cu ceva mai multa experienta de viata.

Daca insa esti muncitor, rezistent fizic incat sa poti lucra 8-9-10 ore/ zi si 6 zile pe saptamana, poti strange o suma frumusica si sa te intorci sa iti platesti facultatea, sau ratele sau sa-ti cumperi ceva ce iti doreai de mult.

Poti locui in apartamentele pe care companiile angajatoare le inchiriaza angajatilor - sunt aproape de locul de munca si nu vei cheltui bani pe transport, stau doar 2 persoane in camera.

Insa angajatorii iti vor cere sa stii engleza, sa iti placa sa relationezi, sa fii o persoana cu bun simt si dornica de treaba. Au rabdare sa te invete sa vinzi (vei face training) iar daca ii vei uimi cu rezultatele tale vei deveni Team Leader dupa ceva vreme.

Ce zici? Te tenteaza? Daca da, trimite-ne CV in engleza cu fotografie si cu adresa de skype pe adresa office@multiquest.ro sau pe office@dekon.biz iar noi iti vom da toate informatiile necesare.

Aaa, am uitat - poti fi din orice localitate din tara. In plus, prietenii si fratii ce vor sa vina si ei sa lucreze impreuna cu tine sunt asteptati.
Cerintele postului
Persoane cu varste cuprinse intre 20-30 ani
Experienta minima in domeniul vanzarilor
Toate anunturile postate de compania Multi Quest Solutions SRL