POST DISPONIBIL
ASISTENTA TV, HOSTESS (TV, EVENIMENTE)
COMPANIE:  On Vogue Management ORAS:  Bucuresti, Ilfov, Otopeni,
Part time Mass media / Jurnalism / Graficieni, Publicitate, Relatii cu publicul, Saloane de infrumusetare, Sampling / Hostess,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 3 ianuarie 2011
Descrierea companiei
On Vogue Models&Events
Companie in domeniul modelling-ului, organizarii de evenimente, campanii promotionale.
Vechime de peste 6 ani de zile in domeniu.
Colaboratori care reprezinta cea mai impunatoare carte de vizita a succesului si profesionalismului : Antena1, Antena2, Euforia TV, Pro TV, Prima TV, National TV, B1 TV, Confidential, VIP, FHM, Cosmopolitan, Glamour, Ideal Mariaj, Playboy, TBWA/Merlin, Proximity, Grey, Lowe World Wide, Communique Media, Cosmote, Romexpo, Orange Romania, Citroen Romania, Asesoft, Unilever, Avon Cosmetics, Raiffeisen Bank, Piraeus Bank, Porsche Romania s.a.

Facem totul pentru a ne satisface clientii pentru ca fiecare este unic pentru noi prin nevoile sale specifice iar portofoliul impresionant pe care il avem este dovada profesionalismului nostru.

Vizitati-ne site-ul pentru a va convinge !
Descrierea postului
On Vogue Models and Events
(www.onvogue.ro) ofera joburi in cadrul diverselor emisiuni ca modele/ hostesse/ asistente TV (Confidential, Shopingul pasiunea mea, Next Diva, reality showuri s.a.), targuri, conferinte si expozitii(la Romexpo, Palatul Parlamentului, Sala Palatului s.a.), saloane auto si moto, pictoriale si sedinte foto in revistele glossy ale momentului, colaborari cu agentii de modelling din strainatate, cataloage pentru haine si incaltaminte, prezentari de moda si multe altele.
Cu o vechime de peste 6 ani pe piata, este una din cele mai mari firme de casting si modeling si cu siguranta cea mai dinamica, implicata in numeroase proiecte, atat in tara cat si in strainatate, alaturi de colaboratorii sai care reprezinta cea mai impunatoare carte de vizita a succesului si profesionalismului :
-posturi de televiziune: Antena1, Antena 2, Euforia TV, Pro TV, Prima TV, Euforia TV, National TV, B1 TV.
-trusturi de presa si reviste glossy: Confidential, VIP, FHM, Cosmopolitan, Glamour, Glossy, Ideal Mariaj, Avantaj, Playboy cat si multe altele
-agentii de publicitate: TBWA/Merlin, Proximity, Grey, Lowe World Wide, Communique Media s.a.
-companii nationale si multinationale: Cosmote, Romexpo, Orange Romania, Citroen Romania, Asesoft, Unilever, Avon Cosmetics, Raiffeisen Bank, Piraeus Bank, Porsche Romania s.a.
Cerintele postului
*sex: feminin

*aspect fizic placut, prezenta agreabila, vorbareata

*sociabila, dinamica, cu atitudine pozitiva si nu in ultimul rand serioasa

*punctualitate

*varsta: maxim 31 ani

*inaltime minima 1,60 m
Taguri
hostess
Toate anunturile postate de compania On Vogue Management