POST DISPONIBIL
Agent Comercial
COMPANIE:  QLT.ro ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
300 € 11 ianuarie 2011
Suntem pregatiti sa initiem, sa derulam si sa finalizam orice tip de proiect de recrutare: clasica, headhunting, executive search, in toate domeniile de activitate: FMCG, farmaceutic, constructii, domeniul tehnic, IT, turism/hoteluri, auto, media, publicitate, transport, servicii, productie, agricol, imobiliar, bancar etc. la TARIFE REZONABILE si cu GARANTIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si de a identifica capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.

Va invitam sa ne lasati sa contribui la succesul afacerii dumnevoastra!
Descrierea postului
Relatii ierarhice: Este subordonat Directorului Regional
Sarcini si atributii de serviciu:
-Intocmeste corect si la zi contractele de amanet, precum si lichidarea acestora
-Verifica aurul primit de la client conform metodologiei stabilite de conducere
-Incaseaza sumele de bani de la clienti, prin numarare faptica, in prezenta acestora.
-Tine evidenta contractelor de amanet expirate, atat cu ajutorul computerului, cat si manual
-Raspunde de exactitatea calculelor din documentele intocmite.
-Raspunde de tinerea corecta si la zi a evidentei primare privind activitatile de incasari si plati prin casierie.
-Elibereaza numerar din caserie numai pe baza unei Dispozitii de plata
-Respecta conditiile conducerii in ceea ce priveste conditiile de lucru.
-Raspunde material si disciplinar pentru pagubele produse, daca prin fapta si in legatura cu munca a cauzat pagube materiale societatii.
-Respecta cu strictete procedurile de lucru.
Cerintele postului
Cerinte:
- cunostinte Operare calculator;
- studii medii finalizate;
- experienta pe o pozitie similara (operator calculator, client service, agent comercial, casier etc) reprezinta avantaj;
- sociabilitate, flexibilitate, loialitate.

Oferta/Beneficii:
- salariu fix+ bonuri de masa;
- conditii de munca excelente.

Taguri
Toate anunturile postate de compania QLT.ro