POST DISPONIBIL
Restautant/Hotel Staff in Grecia sezonul 2011
COMPANIE:  INTELIGENT CAREER HR ORAS:  Toate orasele, Bucuresti, Strainatate,
Full time Altele, BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
800 € 13 iulie 2011
Agentie de recrutare si plasare de personal cu sediul in Bucuresti.
Descrierea postului
Agentia INTELIGENT CAREER HR a inceput incrierile pentru ocuparea posturilor in domeniul turismului pentru sezonul primavara- vara 2011 in Grecia .
Aceste posturi sunt oferite atat celor care doresc un contract pe o perioada mai scurta cat si pe o perioada mai lunga de timp in cadrul unor prestigioase hoteluri / restaurante din Grecia( Insulara)
Posturile oferite sunt urmatoarele: Ospatarite, Cameriste, Barmanite, Ajutor Bucatarie, Ingrijire Batrani, Bona, etc

Cerintele postului
Cerinte:
Sunteti candidata ideala daca:
1. Sunteti o persoana, cu varsta cuprinsa intre 20-40 ani;
1. Va doriti sa lucrati in domeniul hotelier, in mod legal in Grecia.
2. Cunoasteti limba engleza la nivel conversational ( cunoasterea mai multor limbi straine prezinta avantaj).
3. Aveti experienta in domeniul turismului, de preferat pe pozitia care v-a atras atentia si pentru care doriti sa candidati.
4. Nu aveti experienta in domeniul turismului, insa aveti convingerea ca puteti sa invatati foarte repede atributiile postului pentru care optati.
5. Ati optat pentru minim 2 pozitii dintre cele prezentate mai sus.
6. Sunteti o persoana prietenoasa si devotatata in munca sa.

Beneficii Oferite:
Candidatii care trec cu succes de interviul final li se ofera:
- Contract legal de munca asigurari sociale platite de angajator;
- Program lucru: 8-10 ore/zi, 6-7 zile/saptamana;
- Castig garantat intre minim 600 euro - 900 euro / luna in functie de pozitia pentru care ati fost selectata ;
- pentru toate posturile cazarea si masa sunt oferite in mod Gratuit de catre angajator;
- posibilitatea acumularii de experienta si dezvoltarii unei cariere in domeniul turismului;
- Asistenta si consultanta pe toata perioada sederii dvs in Grecia de catre colaboratorii nostri;

Grabiti-va, locurile sunt limitate! Nu ezitati! Aceasta este sansa dumneavoastra de a lucra legal in domeniul turismului in tari cu multa experienta in acest domeniu, precum Grecia
INTELIGENT CAREER HR SRL este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, Familiei şi Protecţiei Sociale , cu sediul in BUCURESTI - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca. Puteti gasi locuri de munca in strainatate accesand situl nostru www.inteligentcareer.ro
Telefon Fix : 031 425 7685
Telefon Orange : 0740542171
Telefon Cosmote 0764611603
E-mail : office@inteligentcareer.ro

Pentru alte informatii suplimentare accesati www.inteligentcareer.ro

Taguri
domeniul hotelier locuri de munca strainatate
Toate anunturile postate de compania INTELIGENT CAREER HR