POST DISPONIBIL
Plecari sigure prin contracte legale
COMPANIE:  Sak ORAS:  Calarasi,
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Constructii / Instalatii, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1200 € 13 ianuarie 2011
Descrierea companiei
Plasare a fortei de munca in strainatate
Descrierea postului
Vreti o plecare sigura? Totul se poate. Veniti la societatea noastra de plasare forta de munca, acreditat de itm. Avem posture in diferite domenii cum ar fi agricultura, intretinere spatii verzi, constructii, ingrijire varstnici, montaj panouri solare. Salarii avantajoase, plecari prin contracte de munca de la fortele de munca din strainatate. Pentru informatii va rugam sunati la numerele: 0752589770, 0724866299, 0764094239, 0756431283
Cerintele postului
seriozitate, vointa de lucru
Taguri
Toate anunturile postate de compania Sak