POST DISPONIBIL
Inginer Proiectant
COMPANIE:  Psihoselect ORAS:  Cluj-Napoca,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Inginerie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 13 ianuarie 2011
Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management. Pe lângă serviciile de recrutare şi selecţie, clienţii beneficiază şi de proiecte de consultanţă pentru stabilirea grilei salariale şi a structurii optime de personal, precum şi de proiecte de dezvoltare personală şi training.
Descrierea postului
Locaţia CLUJ-NAPOCA

Clientul nostru este reprezentanta din Romania a unei societati germane, de elita, o companie constructoare de utilaje de amestec si dozare pentru pachetul de sticla, pentru geam termopan din Cluj Napoca,

Descriere activitate:

Relevarea si proiectarea pieselor, a subansamblelor si ansamblelor conform temelor de proiect. Finalizarea proiectelor in termenele stabilite. Mentinerea si dezvoltarea relatilor cu partenerii implicati in procesul de proiectare.

Cerintele postului
Cerinţe:

a. Studii : Superioare tehnice

b. Experienţă : minim 3-5 ani

c. Limbi străine : engleză: avansat; germană: avantaj

d. Operare calculator : Office , aplicatii tehnice (ex. AUTOCAD, INVENTOR, altele).

e. Permis de conducere : B

f. Foarte organizat, atent la detalii, adaptabil, îndrăzneţ

Taguri
Toate anunturile postate de compania Psihoselect