POST DISPONIBIL
Afacerea ta - Lady's
COMPANIE:  andreea ORAS:  Toate orasele, Bucuresti, Cluj-Napoca,
Part time Altele, Internet, Marketing, Saloane de infrumusetare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 14 ianuarie 2011
Descrierea companiei
vanzari cosmetice si bijuterii
Descrierea postului
Am pentru dvs o noua afacere din care chiar se castiga bani frumosi fara prea mult efort,in cateva luni nu o sa castigati o avere dar o sa castigati cateva milioane lunar.Te indrum spre un job flexibil , fara contract , fara responsabilitati, indiferent de studii, pregatire, varsta (14ani ), locatie! Devino colaborator Lady's si beneficiaza de cel mai mare discount de pe piata mlm pentru toate produsele de 25-30% si 10% bonus de la cei inscrisi de tine.Tot ce trebuie sa faci e sa intrati pe http://ladysforladys.blogspot.com/ Inscrierea in sistem e gratuita,nu aveti target lunar,aveti posibilitatea de a va forma o echipa si de a castiga in plus.Comanda un catalog gratuit. ID:ladys001
Cerintele postului
seriozitate, dorinta de castig, varsta minima 14 ani,
afacere la domiciliu catalog ladys ceasuri ieftine cod de reprezentant ladys.ro paywgn0z colaborare mlm colaborare part-time / full-time inscriere reprezentanti ladys joburi part-time locuri de munca munca la domiciliu parfumuri ieftine vanzari cosmetice si bijuterii www.ladys.ro
Toate anunturile postate de compania andreea