POST DISPONIBIL
MLM-CASTIGA FULL TIME MUNCIND PART -TIME
COMPANIE:  andreea ORAS:  Toate orasele, Botosani, Bucuresti,
Part time Internet, Marketing, Prestari servicii, Secretariat, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
100 € 15 ianuarie 2011
Descrierea companiei
vanzari cosmetice si bijuterii
Descrierea postului
Consumi si castigi!Strangi comenzi si castigi!Recomanzi si castigi!Oricum ai de castigat. Cea mai transparenta companie din sistemul mlm,cu cele mai mari comisioane 35-40% din vanzari cauta colaboratori. .Inscrierea este gratuita si foarte usor de realizat: intri pe http://ladysforladys.blogspot.com/ , te inscrii iar apoi poti comanda un catalog gratuit. Comanda minima e de 100 ron la pretul cu discount si primesti gratuit 2 cataloage la fiecare comanda mostrele de parfum gratuit. Plata produselor se face in sistem ramburs. Inscrie colaboratori si castigi bani din vanzarea lor ! Inscrierea e gratuita.Detalii ladys001@yahoo.com
Cerintele postului
seriozitate, dorinta de castig, varsta minima de 14 ani
castiga un venit suplimentar catalog online lady\'s ceasuri de femei si de barbati ieftine cod de reprezentant ladys.ro paywgn0z cosmetice ieftine formular de inscriere ladys inscriere reprezentanti ladys inscriere reprezentanti part-time ladys.ro loc de munca part time valabil in toata tara loc de munca pentru elevi/studenti mlm part time munca la domiciliu www.ladys.ro
Toate anunturile postate de compania andreea