POST DISPONIBIL
Colaborator Broker asigurari
COMPANIE:  Power Insurance Broker ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Proiect unic Asigurari / Intermedieri financiare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 17 ianuarie 2011
Descrierea companiei
Broker de asigurari
Descrierea postului
Power Insurance Broker, broker aflat in Top 10 national, cauta parteneri care activeaza deja in domeniul intermedierii de asigurari, pentru dezvoltarea retelei proprii la nivel national. Sunt preferate persoanele cu experienta de minim 1 an in asigurari (directori sucursale, inspectori de asigurari, agenti de asigurare, asistenti in brokeraj), si persoanele care au dezvoltat retele de agenti. Forma de organizare ca Persoana Juridica aduce avantaje in domeniul comisioanelor. Pe langa comisionare atractiva se ofera si suport tehnic si logistic pentru demararea si gestionarea afacerii: softuri emitere, instruire personal, contracte cu toti asiguratorii importanti, asistenta daune pentru clienti, acoperirea raspunderii profesionale, etc.
Contact: 0241.558141; dezvoltare@powerholding.ro
Cerintele postului
experienta in asigurari min. 1 an
studii - minim liceu
cazier curat
posesor de spatiu
posesor de retea de agenti sau capabil sa dezvolte una
Taguri
Toate anunturile postate de compania Power Insurance Broker