POST DISPONIBIL
Castiga lunar cu Ladys
COMPANIE:  andreea ORAS:  Toate orasele, Campina, Cernavoda,
Acasa Internet, Marketing, Publicitate, Saloane de infrumusetare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
100 € 18 ianuarie 2011
Descrierea companiei
vanzari cosmetice si bijuterii
Descrierea postului
Alatura- te echipei Lady's.Inscriem colaboratori in toata tara.Produsele comandate le primiti cu discount de 30 % fata de pretul de catalog. Bonus de 10 % primiti din comenzile celor pe care i-ati inscris in reteaua dumneavoastra. Daca nu sunteti reprezentant, va puteti inscrie comandand un catalog gratuit sau comandand produse de peste 100 de lei pentru a primi si setul de testere de parfumuri gratuit!Intrati pe http://ladysforladys.blogspot.com/ .Cautam doar persoane serioase care vor sa munceasca.Rog seriozitate.Pentru mai multe detalii trimite mail ladys001@yahoo.com
Cerintele postului
seriozitate, dorinta de castig, varsta minima de 14 ani
castiga lunar cu ladys catalog online ladys colaborare mlm comision din vanzari cosmetice ieftine cosmetice ladys inscriere reprezentanti ladys job part time job part time valabil in toata tara ladys.ro locuri de munca recrutare reprezentant ladys
Toate anunturile postate de compania andreea