POST DISPONIBIL
Work and travel Grecia 2011
COMPANIE:  Eurozone Jobs ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Sezonier Restaurant / Food service / Catering,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
600 € 18 ianuarie 2011
Eurozone Jobs este un departament al S.C. Global Recruting care are ca targhet in special locurile de munca in zona EURO.
Descrierea postului
Work and travel Grecia 2011 – fara costuri de mediere !!!!

FARA COSTURI DE MEDIERE !!!!!!!!!!
FARA TAXA DE INSCRIERE !!!!!!!!!
FARA TAXA DE PLASARE !!!!!!!!!

Hoteluri 4 si 5 stele
Locatie : Grecia - Khalkidiki, Creta, Corfu ….. si nu numai !!!!!!
Cazare : Asigurata gratuit
Masa : Asigurata gratuit
Asigurare: Gratiut
Salarizare: 600 euro net/luna
Nr ore de lucru: 8 - 10 ore/zi
Nr. Zile de lucru / saptamana: 6
Nr zile libere / luna = 4
Nr locuri vacante: 400

La finalul programului angajatorul emite certificat de practica interna?ionala în domeniul turismului/hotelier.
Poti lucra pe o perioada max. de 6 luni!!! Aplica acum, nu pierde ocazia asta !!!!!!!
Limba engleza este obligatorie. Fiecare student va sustine un test de limba engleza cu un reprezentant Global Recruting. Costul testarii este de 100 lei +T.V.A. si se plateste de catre fiecare student la testare.
Contact direct cu partenerii / angajatorii nostrii din Grecia via skype.

Posturi vacante:
- Ospatarite
- Barman
- Ospatarite plaja
- Alte pozitii HORECA

Cerinte:
- Infatisare placuta,
- Varsta 19-27 ,
- Pot aplica doar studenti

Acte necesare :
- CV numai in engleza,
- 1 foto fata + 1 corp - actuala ,
- Copie ID sau pasaport,
- Adeverinta de facultate
- Copie de pe carnet student.
- Limba engleza bine, obligatoriu.

Nu pierde ocazia de a pleca FARA COSTURI in Grecia !!!!!!
Fa primul pas pentru a petrece o vara de neuitat in Grecia si câstiga o suma importanta de bani!!!
Inscrie-te gratuit in programul work and travel ACUM !!!!
Nu ai prieteni? VINO, si te vom include în cercul nostru de prieteni! Vei pleca împreuna cu noi, studenti de vârsta ta, vei munci si te vei distra împreuna cu noi!
http://www.global-recruting.com - APLICA ACUM SI AICI !!!!
Cerintele postului

Cerinte:
Taguri
Toate anunturile postate de compania Eurozone Jobs