POST DISPONIBIL
Menaj Italia
COMPANIE:  Eurozone Jobs ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time BabySitter / Menaj / Servicii curatenie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
750 € 18 ianuarie 2011
Eurozone Jobs este un departament al S.C. Global Recruting care are ca targhet in special locurile de munca in zona EURO.
Descrierea postului
Loc de munca pentru ingrijire batrana (in scaun cu rotile) in regiunea Perugia-Italia.
Salarizarea 750 euro net/luna
Cazarea si masa asigurate, gratuit
Asigurare medicala, asigurata de angajator
Contract full legal, pe perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire.
Data de start a inceperii lucrului 27.01.2011

Costuri legate de program: Bani pe care trebuie sa-i aveti atunci cand aplicati si ca sa puteti pleca la job:
- taxa de interviu 50 lei(include tva)
- cost mediere si plasare 120 Euro
Bani de buzunar ca sa aveti si de transport de la Roma la familia din localitatea unde urneaza sa lucrati, un maxim de 100 euro.

Comisionul agentiei din Roma este de 300 euro, pe care va trebui sa-i platiti acolo cand ajungeti, pe loc.

Nu se admit plati din salariu.

La inceput se achita doar taxa interviu 50 lei si se achita si costul de mediere de 120 euro.
Costul biletului de transport intra in sarcina dvs
La sosirea in Italia, toate persoanele sunt asteptate, de catre firma de plasament(partenerul nostru) care va cazeaza 2-3 zile cu masa, va face o pregatire pentru familia la care urmeaza sa lucrati, se semneaza acte conform legii italiene si urmeaza plasamentul la familie.
NU APLICATI DECAT DACA DORITI SA PLECATI SI DACA AVETI TOATE SUMELE DE MAI SUS!!!!!!!!!!!!!!!!!

NU ACCEPTAM DECAT CANDIDATE FOARTE SERIOASE, DORNICE DE MUNCA SI CARE STIU CE VOR.
Cerinte:
Limba italiana nivel conversational, obligatoriu.
Varsta pana 50 ani, maxim.
Apta de munca medical.
Cazier curat.
Numai persoana de gen feminin.
Cu experienta buna in ingrijirea batranilor cu handicap.
Dornica de munca si serioasa.
Sufletista.
Cerintele postului
erinte:
Sufletista.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Eurozone Jobs