POST DISPONIBIL
Cea mai buna colaborare de pe piata
COMPANIE:  andreea ORAS:  Toate orasele, Adjud, Alba Iulia,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Acasa Altele, Internet, Marketing, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
100 € 19 ianuarie 2011
Descrierea companiei
vanzari cosmetice si bijuterii
Descrierea postului
Vrei un job cu program flexibil sau pur si simplu sa cumperi produse cosmetice de calitate cu foarte mari reduceri ? Sa iti poti desfasura activitatile fara sa ai un program strict? Te indrum spre un job flexibil fara program fix fara contract fara obligatii,indiferent de varsta tudii pregatire locatie! Firma ladys comercializeaza produse de parfumerie,cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Inscriere gratuita fara obligatii cu posibilitatea de a renunta oricand.
WEB SITE; http://ladysforladys.blogspot.com
y/m ladys001@yahoo.com
Cerintele postului
varsta minima 14 ani, seriozitate
catalog online ladys cosmetice de calitate cosmetice ieftine cosmetice ladys inscriere reprezentanti ladys inscriere reprezentanti part-time ladys.ro recrutare reprezentanti
Toate anunturile postate de compania andreea