POST DISPONIBIL
Recrutare reprezentanti - vezi ce oferte ai
COMPANIE:  andreea ORAS:  Toate orasele, Arad, Bacau,
Part time Asigurari / Intermedieri financiare, Internet, Marketing, Saloane de infrumusetare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
100 € 10 octombrie 2011
Descrierea companiei
vanzari cosmetice si bijuterii
Descrierea postului
Folositi catalogul Lady’s pe care il primiti dupa inregistrare pentru a prezenta produsele noastre. Din preturile prezentate in catalog dv. castigati la vanzarea directa diferenta de pret reprezentata de discountul (reducerea) de care beneficiati ca reprezentant Ladys. Castig imediat de 33%. De exemplu: pentru o comanda de 133 RON primiti reducere de 25%. Alte exemple:
– Pentru o comanda de 300 lei, castigul dvs este de 99 lei
– Pentru o comanda de 600 lei, castigul dvs este de 198 lei
– Pentru o comanda de 1000 lei, castigul dvs este de 330 lei
Reducere suplimentara de 10 % la foarte multe produse, discount care se adauga castigurilor dv. din vanzari!

Mai mult… Lady’s va vine in ajutor cu multe instrumente de lucru si promovare pentru a demara repede si eficient munca dvs ca si reprezentant:
– materiale de lucru gratuite (catalog si testere gratuite)
– transport gratuit prin Posta Romana
– transport rapid prin Curier (7,5 lei), Pentru Bucuresti livrarea prin curier este gratuita!
– platforma online cu toate datele actualizate pentru informarea in timp real asupra statutului comenzilor, valoarea bonusului, date ale contului, noutati etc…
WEB SITE; http://ladysforladys.blogspot.com
y/m ladys001@yahoo.com
Cerintele postului
dorinta de castig, seriozitate, varsta minima 14 ani
catalog online ladys cosmetice de calitate cosmetice ieftine cosmetice ladys formular de inscriere ladys inscriere reprezentanti ladys inscriere reprezentanti part-time locuri de munca munca la domiciliu oferte locuri de munca parfumuri ieftine
Toate anunturile postate de compania andreea