POST DISPONIBIL
O afacere care iti aduce un salar
COMPANIE:  andreea ORAS:  Toate orasele, Bacau, Baia-Mare,
Part time Finante / Contabilitate, Internet, Marketing, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
100 € 10 octombrie 2011
Descrierea companiei
vanzari cosmetice si bijuterii
Descrierea postului
O afacere care-ti va aduce un salariu lunar, un serviciu de 1 – 2 ore / zi in linistea si confortul casei tale, un serviciu in care nu trebuie sa vinzi neaparat pentru a castiga venituri lunare substantiale, o afacere in care nu ai obligatii.
WEB SITE; http://ladysforladys.blogspot.com
y/m ladys001@yahoo.com
Cerintele postului
varsta minima 14 ani
cod de reprezentant ladys.ro paywgn0z http://ladysforladys.blogspot.com ladys cosmetice reprezentant vanzari cosmetice vanzare cosmetice si bijuterii
Toate anunturile postate de compania andreea