POST DISPONIBIL
Colaboratori Life Care!
COMPANIE:  LifeCare Corporation ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
500 € 19 ianuarie 2011
Descrierea companiei
Produse si cosmetice BIO!
Descrierea postului
Intra in comunitatea BIO, fii Reprezentant LIFE-CARE si vei beneficia de: •Inscriere gratuita •Oferte unice de care numai Reprezentantii pot beneficia •Ca reprezentant LIFE CARE ai un program flexibil in functie de timpul tau liber si esti propriul tau sef •Produse BIO cu pana la 30% discount si comisioane de 2-20% din retea. Pentru detalii si inscrieri: 0758844737, web-site: http://bio-lifecare.yolasite.com
Cerintele postului
Abilitati de comunicare, orientare catre client, rezultate si solutii - Dinamism, abilitati organizatorice - Cunostinte generale despre piata vanzarilor
Taguri
full-time job loc de munca
Toate anunturile postate de compania LifeCare Corporation