POST DISPONIBIL
Cameriste Grecia
COMPANIE:  euroinfojobs srl ORAS:  Toate orasele,
Sezonier BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
600 € 21 ianuarie 2011
Descrierea companiei
agentie de intermediere si recrutare
Descrierea postului
Responsabilitati
Chambermaids-menajere hotel-Grecia (insule)
Cerinte
persoane cu abilitati pentru postul mentionat,nivel de limba engleza mediu,cu un minim de experienta in domeniu
Beneficii Oferite
contracte pe perioada sezoniera(martie-octombrie) cazarea si 3 mese gratuite pe zi precum si asigurarea de sanatate,salarii incepand de la 600 euro net plus tipsuri,locatie Grecia-hoteluri de 4-5 stele,program de lucru 8-9 ore pe zi-6 zile pe saptamana!,nu se percepe comision inainte de plecare!!!
Telefon Vodafone :0724886040
Telefon Orange : 0747354056
Telefon Cosmote : 0763240313
Telefon Fix : 0341431124

E-mail : euroinfojobs@yahoo.com
Cerintele postului
limba engleza nivel conversational,aptitudini de a lucra in hotel ptr jobul mentionat!
Taguri
Toate anunturile postate de compania euroinfojobs srl