POST DISPONIBIL
Asistent Marketing
COMPANIE:  SC Reliable SRL ORAS:  Iasi,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Marketing,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
300 € 23 ianuarie 2011
Descrierea companiei
Marketing si Vanzari
Descrierea postului
Asistent marketing pe teren in afara orasului pentru promovarea si incheierea de vanzari promotionale la domiciliul clientului cu produse noi si cu produse avand reclama TV zilnica. Candidatul ideal sa detina abilitati de comunicare pentru ca lucreaza cu publicul, disponibilitate la deplasari in afara orasului pentru ca se lucreaza in toata zona Moldovei, rezistenta la program prelungit, abilitati de lucru in echipa deoarece se lucreaza doar in echipa formata din tineri dinamici, sa fie disponibil pentru job minim trei zile/saptamana (de marti pana sambata). Te invitam sa aplici CV la: office@reliable.ro. Candidatul potrivit va fi invitat la interviu in maxim sapte zile de la depunerea CV-ului la adresa noastra. Venit minim de 1000 Lei din comisioane, potrivit contractului incheiat si in functie de performanta.
Cerintele postului
-Abilitati de comunicare pentru ca se lucreaza cu publicul
-Disponibilitate la deplasari in afara orasului deoarece se lucreaza in toata zona Moldovei
-Rezistenta la program prelungit
-Abilitati de lucru in echipa deoarece se lucreaza doar in echipa formata din tineri dinamici
-Sa fie dsponibil pentru job minim trei zile/saptamana ( de marti pana sambata )
Taguri
Toate anunturile postate de compania SC Reliable SRL