POST DISPONIBIL
Web Developer
COMPANIE:  OK Service Corporation ORAS:  Ploiesti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Educatie / Training / Cultura / Arta,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 24 ianuarie 2011
Descrierea companiei
Firma de formare profesionala.
Descrierea postului
Responsabilitati:

dezvoltarea de produse si aplicatii web, in conformitate cu specificatiile primite.
Cerintele postului
Cerinte:

Studii universitare finalizate;
Tehnologii Web: PHP, CSS, Java Script, HTML/DHTML, Ajax.
Cunostinte de baze de date relationale : MySQL.
Spirit proactiv, loialitate.
Capacitate de integrare si de lucru in echipa.
Orientare catre rezultate si respectarea termenelor.
Linux la nivel de administrare site.
Limba engleza- nivel mediu- avansat, abilitati de comunicare.

Constituie un avantaj customizarea de CMS-uri (WordPress, Joomla, CmsMadeSimple etc)
Taguri
Toate anunturile postate de compania OK Service Corporation