POST DISPONIBIL
Programator PHP/MySQL.
COMPANIE:  OK Service Corporation ORAS:  Ploiesti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Educatie / Training / Cultura / Arta,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 24 ianuarie 2011
Descrierea companiei
Firma de formare profesionala.
Descrierea postului
Responsabilitati:
Creearea de noi aplicatii.
Participarea la administrarea fizica si logica a serverelor si platformei de dezvoltare.
Cerintele postului
Cerinte:
Studii universitare finalizate.
Tehnologii Web: PHP, CSS, Java Script, HTML/DHTML, Ajax.
Cunostinte de proiectare si interogare a bazelor de date relationale- MySQL.
Cunostinte solide de algoritmi, structuri de date- OOP.
Capacitate de integrare si de lucru in echipa.
Orintare catre rezultate si respectarea termenilor.
Limba engleza- nivel mediu-avansat, abilitati de comuniare.
Taguri
Toate anunturile postate de compania OK Service Corporation