POST DISPONIBIL
Senior Developer Borland C++/Delphi
COMPANIE:  QLT.ro ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time IT Software,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 25 ianuarie 2011
Suntem pregatiti sa initiem, sa derulam si sa finalizam orice tip de proiect de recrutare: clasica, headhunting, executive search, in toate domeniile de activitate: FMCG, farmaceutic, constructii, domeniul tehnic, IT, turism/hoteluri, auto, media, publicitate, transport, servicii, productie, agricol, imobiliar, bancar etc. la TARIFE REZONABILE si cu GARANTIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si de a identifica capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.

Va invitam sa ne lasati sa contribui la succesul afacerii dumnevoastra!
Descrierea postului
Compania activeaza in domeniul dezvoltarii solutiilor software pentru tara si strainatate.

Descriere job:

- Borland C++: nivel avansat
- Win32 API: nivel avansat
- Delphi: constituie un avantaj
- cunostinte OOP: nivel avansat
- experienta in lucrul cu sockets, multi-threading, interprocess communication
- Motivare, dorinta de a progresa
- Stil de programare curat, organizat, cu codul comentat
- Seriozitate
- Capacitate de lucru in echipa.
- Un mediu in care veti putea progresa profesional
- Pachet salarial atractiv
Cerintele postului
- minim 3 ani experienta in dezvoltare software folosind C++
- experienta lucrului intr-un proiect de dimensiuni medii / mari constituie un avantaj
- o cunoastere in profunzime a urmatoarelor tehnologii: Borland C++/Delphi, Win32 API
- cunostinte de OOP
- experienta in metodologii conexe constituie un avantaj (sisteme bugtraking / task management / subversioning)
- limba engleza la un nivel cel putin mediu (scris, vorbit)
- fire analitica.

Oferta/beneficii:
- pachetul salarial se va negocia in functie de experienta;
- conditii de munca excelente;
- se ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala.
Taguri
Toate anunturile postate de compania QLT.ro