Reprezentant / Coordonator vanzari - castig 200-500 EUR / luna
COMPANIE:  Ladys Cosmetice Metropolitan ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Internet, Prestari servicii, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
200 € 4 iulie 2011
Este o companie tanara, bine organizata si flexibila. Ofera multe avantaje reprezentantilor si coordonatorilor sai si se adapteaza foarte bine cerintelor vietii omului modern. www.metropolitan-ro.blogspot.com
Descrierea postului
Avatanjele fata de alte companii de vanzari directe sau multilevel marketing :
- Oferim produse de calitate la preturi accesibile tuturor, mai mici decat cele ale companiilor competitoare;
- Oferim un sortiment variat de produse si noutati. Un catalog nou apare la 45 zile.
- Avem un sistem transparent de acordare a bonusurilor. Veti cunoaste statutul comenzilor dumneavoastra, structura retelei reprezentantilor dvs, ce comenzi au efectuat acestia si alte informatii utile.
- Inscrierea este gratuita.
- Produsele se expediaza gratuit prin posta romana sau prin curierat rapid contra unei taxe de 7,5 lei.
- Nu se impune target lunar. Puteti plasa oricate comenzi intr-o luna si de asemenea nu este nevoie sa plasati comanda in fiecare luna pentru a beneficia de discount.

Inscrieri la www.metropolitan-ro.blogspot.com
Cerintele postului
Sunteti candidatul perfect daca :

- Detineti abilitati bune de comunicare ;
- Sunteti ambitios, perseverent ;
- Aveti cunostinte minime de operare PC (de preferat sa aveti acces la un PC cu conexiune Internet pentru vizualizarea contului Lady’s ) ;
- Sunteti dispus sa alocati din timpul personal cateva ore/saptamana pentru aceasta afacere ;
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj, insa nu este obligatorie .

Toate anunturile postate de compania Ladys Cosmetice Metropolitan