POST DISPONIBIL
Ospatarita Italia
COMPANIE:  Eurozone Jobs ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time BabySitter / Menaj / Servicii curatenie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
800 € 27 ianuarie 2011
Eurozone Jobs este un departament al S.C. Global Recruting care are ca targhet in special locurile de munca in zona EURO.
Descrierea postului
Responsabilitati
Persoana prezentabila, cu varsta intre 30-35 ani, cu experienta in domeniul de cel putin 6 luni.
Salarizarea este de 800 Euro/luna, se ofera cazare si masa gratuita, se lucreaza 6 zile pe saptamana, iar ziua libera este miercuri.
Taxe program:
Taxa interviu 50 lei(la interviu se discuta telefonic cu cei din Italia)
Cost mediere 120 euro la semnarea contractului cu firma noastra
In italia se achita o taxa de 300 Euro in momentul in care se ajunge, la semnarea contractului cu partea Italiana.
Cerinte
Persoana apta de munca, cu varsta intre 30-35 ani
Cazier judiciar curat
Limba italiana la nivel conversational
Beneficii Oferite
800 Euro
cazare+masa asigurata
Cerintele postului
Cerinte
Taguri
Toate anunturile postate de compania Eurozone Jobs