POST DISPONIBIL
Reprezentant Life Care -TOATE ORASELE
COMPANIE:  Life Care Corp SRL ORAS:  Baia-Mare, Braila, Buzau,
Full time Altele, Banci, Finante / Contabilitate, Saloane de infrumusetare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
100 € 4 mai 2014
Descrierea companiei
intermedieri in comert cu vanzari de produse
Descrierea postului
Oferta (bonusuri, beneficii)

- 20- 70% reducere la toate produsele
- Extrabonus 4%, 2% si 1%
- 5% bonus din valoarea comenzii mai mari de 500 lei
- 10% bonus din valoarea comenzii mai mari de 1000 lei
- Program de Bun Venit atractiv cu premii in produse la alegere
- Bonus de loialitate
- Campanii si promotii extrem de atractive

Orice ai alege, consumator sau partener activ, noi iti punem la dispozitie informatiile necesare si sprijinul de care ai nevoie.

Cum te putem ajuta?
Suportul pe care il primesti in permanenta:

- Catalog bianual si brosuri lunare cu promotii si reduceri
- Campanii de fidelizare si crestere a volumelor
- Traininguri de produs
- Materiale de suport (produs si recrutare)
- Traininguri periodice pentru calificatii in cluburi de lideri
- Intalniri trimestriale de recunostere si motivare
- Materiale audio si video de suport in afacerea ta.
Cerintele postului
Cerinte:
-Minim 25 ani
-Bune abilitati de comunicare
-Flexibilitate si dinamism
-Initiativa si creativitate
-Persoana comunicativa, dinamica
-Prospectarea si identificarea potentialilor clienti
-Promovarea vanzarilor active de produse ale companiei
-Furnizarea informatiilor catre potentialii clienti,
-Dornica de a obtine rezultate foarte bune si un venit pe masura
-Cunostinte minime de operare PC si acces internet pentru plasare comenzi
-Experienta in domeniul vanzarilor directe constituie un avantaj, insa nu este obligatorie.
arad asistenet medical asistent de farmacie braila bucuresti constanta galati iasi job acasa/munca la domiciliu/lucru de acasa loc de munca medici locuri de munca locuri de munca in brasov munca in domiciliu neamt timisoara vaslui
Toate anunturile postate de compania Life Care Corp SRL