POST DISPONIBIL
COLABORATOR PRODUSE BIO - LIFE CARE- TOATA TARA
COMPANIE:  Life Care Corp SRL ORAS:  Toate orasele, Botosani, Vaslui,
Part time Altele, Marketing, Saloane de infrumusetare, Transporturi / Distributie, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
100 € 4 mai 2014
Descrierea companiei
intermedieri in comert cu vanzari de produse
Descrierea postului
Esti in cautarea unei noi surse de venituri? Incepe chiar de azi o colaborare in domeniul distributiei de produse BIO Life Care (anticelulitice, crème pentru masaj, cosmetice, suplimenti alimentari, programe pentru slabit ).
- Firma specializata in distributie de produse de sanatate, originale.
- candidatul ideal este o persoana seriosa si ambitioasa care imbina utilul cu placutul,
- se ofera comisioane din vanzari de la 20 la 70%.
Cerintele postului
-Persoane peste 30 ani,serioasa
- dorinta de a avea un venit suplimentar .
- Fiecare lucreaza dupa propriul program. Castigul este dinamic, in functie de activitatea desfasurata.
Aceasta afacere va fi pentru dumneavoastra nu mai mult decat ceea ce doriti: un hobby, o sursa de castig suplimentar sau o afacere full time, castigul fiind pe masura implicarii.

Detalii 0742.77.44.16 sau http://lifecare-inscrieri.blogspot.ro/

Valabil toata tara
arad brasov bucuresti calarasi constanta covasna iasi joburi part-time locuri de munca locuri de munca gratuit munca de acasa neamt produse bio produse bio si cosmetice studenti joburi suceava timisoara vaslui
Toate anunturile postate de compania Life Care Corp SRL