POST DISPONIBIL
COLABORATOR PRODUSE BIO - LIFE CARE- TOATA TARA
COMPANIE:  Life Care Corp SRL ORAS:  Toate orasele, Iasi, Piatra Neamt,
Part time Altele, Farmacie / Healthcare, Marketing, Sport / Fitness / Aerobic, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
100 € 4 mai 2014
Descrierea companiei
intermedieri in comert cu vanzari de produse
Descrierea postului
Descriere companie: Life-care este compania nr1 in industria BIO.este o firma germana.gama de produse este formata din produse 100%naturale BIO,si contine:cosmetice,suplimente nutritive,detergenti,parfumuri,produse de ingrijire corporala naturale.

Descriere job: Recrutam personal pentru comercializare part time/full-time produse si cosmetice BIO Life Care. Nu rata oportunitatea de a fi Reprezentant Life Care. Oferta valabila toata tara.

Oferta: beneficii:
-discount 20 - 70 % pt orice comanda de minim 150ron

in plus:
-dak inscri in echipa ta noi parteneri beneficiezi de:bonusuri materiale(bani)conform grilei de bonificatie:
grila de bonusuri
2%-peste75PVA
4%-peste150PVA
7%peste350PVA
10%peste600PVA
12%peste 1100PVA
14%peste1800PVA
17%peste3100PVA
20%peste4500PVA
PVA sunt acordate din comenzile tale si echipei tale.si pt fiecare persoana care o aduci in echipa.ti se acorda 100puncte procent care:PP+PVA te ajuta la final de luna sa te califici in unu din nivele.
-vei beneficia de excursii,promotii,masini.vei putea beneficia de venituri reziduale(pensii) de 680ron de pe urma grupurilor coordonate de tine care ajung la nivele de performanta.
Cerintele postului
-Persoane peste 30 ani,serioasa

- dorinta de a avea un venit suplimentar .

- Fiecare lucreaza dupa propriul program.
Castigul este dinamic, in functie de activitatea desfasurata.
Aceasta afacere va fi pentru dumneavoastra nu mai mult decat ceea ce doriti: un hobby, o sursa de castig suplimentar sau o afacere full time, castigul fiind pe masura implicarii.

detalii suplimentare si inscrieri:

0742774416
arad brasov bucuresti calarasi constanta covasna iasi joburi part-time lideri locuri de munca locuri de munca gratuit munca de acasa neamt produse bio produse bio si cosmetice studenti joburi suceava timisoara vaslui
Toate anunturile postate de compania Life Care Corp SRL