POST DISPONIBIL
reprezentanti Cosmetice LifeCare
COMPANIE:  Ladys Cosmetice Metropolitan ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Altele, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
200 € 28 ianuarie 2011
Este o companie tanara, bine organizata si flexibila. Ofera multe avantaje reprezentantilor si coordonatorilor sai si se adapteaza foarte bine cerintelor vietii omului modern. www.metropolitan-ro.blogspot.com
Descrierea postului
Descriere companie: Life-care este compania nr1 in industria BIO.este o firma germana.gama de produse este formata din produse 100%naturale BIO,si contine:cosmetice,suplimente nutritive,detergenti,parfumuri,produse de ingrijire corporala naturale.
Descriere job: Recrutam personal pentru comercializare part time/full-time produse si cosmetice BIO Life Care. Nu rata oportunitatea de a fi Reprezentant Life Care. Oferta valabila toata tara.

Inscrieri la www.lifecare-ro.blogspot.com
Cerintele postului
Oferta: beneficii:
-discount 20%fata de pretu de catalog pt orice comanda de minim 130ron
-10%bonus din valoarea comenzii dak 2luni consecutive valoare comenzi este de minim 250ron
-100lei bonus dak 3luni consecutive valoarea comenzii tale este de minim 250ron.
in plus:
-dak inscri in echipa ta noi parteneri beneficiezi de:bonusuri materiale(bani)conform grilei de bonificatie:
grila de bonusuri
2%-peste75PVA
4%-peste150PVA
7%peste350PVA
10%peste600PVA
12%peste 1100PVA
14%peste1800PVA
17%peste3100PVA
20%peste4500PVA
PVA sunt acordate din comenzile tale si echipei tale.si pt fiecare persoana care o aduci in echipa.ti se acorda 100puncte procent care:PP+PVA te ajuta la final de luna sa te califici in unu din nivele.
-vei beneficia de excursii,promotii,masini.vei putea beneficia de venituri reziduale(pensii)de 680ron de pe urma grupurilor coordonate de tine care ajung la nivele de performanta.
-Persoane peste 18 ani,serioasa
- dorinta de a avea un venit suplimentar .
- Fiecare lucreaza dupa propriul program. Castigul este dinamic, in functie de activitatea desfasurata.
Aceasta afacere va fi pentru dumneavoastra nu mai mult decat ceea ce doriti: un hobby, o sursa de castig suplimentar sau o afacere full time, castigul fiind pe masura implicarii.

detalii suplimentare si inscrieri:

Toate anunturile postate de compania Ladys Cosmetice Metropolitan