POST DISPONIBIL
angajez sofer categoria D
COMPANIE:  sc dinamic job srl ORAS:  Curtea de Arges,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Transporturi / Distributie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 28 ianuarie 2011
Descrierea companiei
transport persoane
Descrierea postului
Angajez sofer categoria D pentru transport persoane cursa este regulata pe traseul BUCURESTI-POIANA RUSULUI(ARGES)pentru aceasta necesita ca soferul respectiv sa locuiasca in unul din urmatoarele localitati (NUCSOARA,SLATINA,DOMNESTI,CORBI),actele necesare atestat transport persoane ,card tahograf.Avem nevoie de seriozitate si bunavointa din partea dvs. ca sa putem colabora in conditii bune.Programul de lucru este unul destul de flexibil.Pentru mai multe detalii va astept cu informatii la tel.0761626541 sau 0728301000.
Cerintele postului
experienta minima,atestat persoane,card tahograf.
Taguri
Toate anunturile postate de compania sc dinamic job srl