POST DISPONIBIL
Consultant vanzari
COMPANIE:  Zepter International Romania ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 31 ianuarie 2011
Zepter este prima companie de vanzari directe din Romania, cu peste 17 ani de activitate, in plina expansiune pe piata est-europeana. Compania a demarat un proiect national privind promovarea de aparate medicale si produse cosmetice in scopul atragerii unui nou segment

de piata din Romania orientat catre tratamente naturiste, non-invazive.
Descrierea postului
- Dezvoltarea si exploatarea cu succes a unor oportunitati de promovare si vanzare a produselor Zepter Home Care de mentinere si ingrijire a sanatatii
- Implementarea strategiei de abordare a unor segmente nisa de clienti potentiali
- Analiza concurentei
Cerintele postului
- studii medii sau superioare
- experienta in vanzari reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie
- persoane dinamice, orientate spre gasirea solutiilor si indeplinirea obiectivelor
- abilitati dezvoltate de comunicare
- atitudine pozitiva
Taguri
consultant de vanzari
Toate anunturile postate de compania Zepter International Romania