POST DISPONIBIL
HR MANAGER
COMPANIE:  Psihoselect ORAS:  Zalau,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Resurse umane,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 31 ianuarie 2011
Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management. Pe lângă serviciile de recrutare şi selecţie, clienţii beneficiază şi de proiecte de consultanţă pentru stabilirea grilei salariale şi a structurii optime de personal, precum şi de proiecte de dezvoltare personală şi training.
Descrierea postului
Clientul nostru este o companie producatoare de materiale de constructii.
Atribuţii :
 Definirea şi implementarea politicilor de Resurse Umane la nivel de companie
 Realizeaza recrutarea,selectia de personal si inductia noilor angajati
 Coordoneaza activitatea de administrare de personal
 Elaboreaza Contractul Colectiv de Munca si Regulamentul de Ordine Interioara impreuna cu departamentul Juridic
 Participa la stabilirea indicatorilor de performanta pentru posturile existente din companie
Cerintele postului
 Experinţă pe o poziţie similară 3-5 ani
 Studii superioare
 Avantaj experienta in companii de productie
 Cunostinte de legislatia muncii
 Cunostinte sisteme de managementul performantei
 Cunostinte lb. Engleza –nivel avansat
Taguri
Toate anunturile postate de compania Psihoselect