POST DISPONIBIL
ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI
COMPANIE:  EURO MEDICAL JOBS S.R.L. ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele, Farmacie / Healthcare, Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 1 februarie 2011
Euro Medical Jobs Srl isi desfasoara activitate in baza Legii nr. 156/2000 modificata cu OG 43/2002, si a HG 384/2001 modificata cu HG 850/2002 (legi si hotarari care reglementeaza protectia cetatenilor romani care lucreaza in strainatate).

Este specializata in plasare de personal sanitar; in acest sens, desfasoara urmatoarele activitati:
- Recrutare, selectie si plasare de personal sanitar;
- Invatamant la distanta: cursul intensiv ; ITALIANA pentru PERSONALUL SANITAR;, realizat in colaborare cu Universitatea din Craiova conform contractelor de cercetare C10 si C11 din data de 24.02.2005, incheiate cu firma noastra;
- Servicii de secretariat (obtinere documente, intocmire dosare, traduceri, legalizari, supralegalizari, transmitere dosare, consultanta si indrumare);
- Pregatire si consiliere in vederea sustinerii examenului in organizatia profesionala;
- Negocierea contractelor de munca cu angajatorii;
- Negocierea si consilierea in cazul divergentelor ce pot aparea intre angajat si angajator.
Descrierea postului
In atentia asistentilor medicali: Cursuri de limba italiana in domeniul sanitar pentru promovarea examanului de inscriere in IPASVI, atat in Romania cat si in Italia; intocmirea dosarului si obtinerea recunoasterii profesionale.
Cerintele postului
Tel: 0771.689.412, 0728.068.371 Detalii pe ipasvi.initalia.ro
Taguri
asistenti medicali generalisti italia locuri de munca
Toate anunturile postate de compania EURO MEDICAL JOBS S.R.L.