POST DISPONIBIL
Bucatar
COMPANIE:  CFF Viseu de Sus ORAS:  Baia-Mare,
Full time Prestari servicii, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 1 februarie 2011
Descrierea companiei
activitati turistice
Descrierea postului
Societatea cauta persoane calificate in domeniul pregatirii si servirii mesei (bucatar, ospatar, chelner, barman). Locul de munca oferit este in orasul Viseu de Sus, Maramures. Activitatea de alimentatie publica a societatii este conexa celei principale, de organizare a trenurilor turistice cu abur pe Valea Vaserului. Ambianta de lucru foarte placuta, inedia, intr-un colectiv dinamic si prietenos. Remuneratiile vor fi pe masura!
Cerintele postului
Calificare in domeniul alimentatie publice (bucatar, ospatar, chlner, barman). Varsta intre 18-35 ani. Cunostinte de limba engleza sau germana. Persoane comunicative, prietenoase, active, cu initiativa.
Taguri
Toate anunturile postate de compania CFF Viseu de Sus