POST DISPONIBIL
Agent Vanzari
COMPANIE:  CV CONSTRUCT INTERNATIONAL S.R.L. ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Constructii / Instalatii, Telecomunicatii,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
350 € 2 februarie 2011
Societatea CV Construct International este o firma nou infiintata cu oamneni experimentati in produse de climatizare, oferindu-va servicii de reparatie , intretinere lunara sau la cererea clientului pentru aparatele de aer conditionat tip mono-split, dublu-split, caseta etc.
Descrierea postului
contacteaza clientii potentiali/ activi din zona alocata, prezinta oferta companiei; preia comanda clientilor si o transmite spre procesare operatorilor; incaseaza contravaloarea comenzilor emise (cash sau instrument de plata la termen); ;intocmeste rapoartele solicitate de superiorul ierarhic; este responsabil de indeplinirea targeturilor stabilite de conducerea companiei.
Compaia presteaza urmatoarele servicii de service-instalare-vanzari:
-Aer Conditionat
-Interfon audio si video
-Tamplarie pvc si Al
-Supraveghere video
-Retele de calculatoare
-Instalatii electrice
-Amenajari interioare

Cerintele postului
persoana organizata, proactiva, rezistenta la stres, cu abilitati de comunicare si negociere, experienta in vanzari (preferabil in unul din domeniile de mai sus) minim 1 an.
Toate anunturile postate de compania CV CONSTRUCT INTERNATIONAL S.R.L.