POST DISPONIBIL
Agent Asigurari Locuinte Obligatorii/Pensii Pilon 2
COMPANIE:  Salve Finance ORAS:  Toate orasele, Cluj-Napoca, Iasi,
Part time Asigurari / Intermedieri financiare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
300 € 3 februarie 2011
Descrierea companiei
Consultant Financiar Profesionist
Descrierea postului
Spartan Agent de Asigurare angajaza part-time/full-time agenti pentru intermedierea asigurarilor de locuinte.
De asemenea agenti pentru intermedierea pensiilor private pilon 2 pentru armata, politie, jandarmerie.
Program foarte flexibil. Fara target.
CV-uri la cv@reforma-imobiliara.ro
Tel: 0745 360 218/0745 360 219 (intre 10 - 16)
Cerintele postului
seriozitate si dorinta de castig
asigurari locuinte si bunuri munca teren pensii private obligatorii reforma locuintelor vanzari
Toate anunturile postate de compania Salve Finance