POST DISPONIBIL
Consultant financiar
COMPANIE:  SBI PFA ORAS:  Timisoara,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Asigurari / Intermedieri financiare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 3 februarie 2011
Descrierea companiei
Consultanta financiara in asigurari
Descrierea postului
Pentru studentii care doresc un venit care sa le permita efectuarea studiilor; Pentru bugetari, profesori, angajati la stat,etc. a caror venituri sunt insuficiente; Pentru cei care au o afacere dar doresc un castig suplimentar pentru asigurarea sigurantei financiare, indiferent de varsta si sex, venim cu urmatoarea oferta care poate insemna schimbarea in bine a vietii dumneavoastra: Cautam consultanti financiari capabili sa recruteze, formeze si coordoneze o echipa in domeniul brokeraj asigurari - MANAGEMENTUL ACESTEI ECHIPE pe baza unui plan de cariera unic pe piata de profil din Romania, fara target, fara stres.
– activitate, pentru inceput, part- time;
- plata pe baza de comision proportional cu implicarea;
Zona de interes: Timisoara; localitatile judetului Timis
Cerintele postului
Pachet de beneficii motivant, unic in Romania:
- comision proportional cu implicarea, venituri la nivel de UE;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes prin managementul unei echipe de consultanta in asigurari;
- cursuri de pregatire interne si internationale platite de firma;
- avansare in cariera in functie de performanta;
- evolutie rapida in cariera;
- recunoastere profesionala;
- RENTA DE RECUNOASTERE A MUNCII;
- PROTECTII MANAGERIALE;
- concedii impreuna cu partenerul de viata platite de firma;
- PROGRAM FLEXIBIL FARA TARGET, FARA STRES.
Pentru a aplica trimiteti un CV la adresa consultanti.timisoara@yahoo.com cu titlul CF sau contact telefonic Draganescu Valentin la numarul 0764387508
Taguri
asigurari director management
Toate anunturile postate de compania SBI PFA