POST DISPONIBIL
Medic dentist
COMPANIE:  Sc Stomdas Srl ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 3 februarie 2011
Stomdas va pune la dispozitie prin cele 3 cabinete stomatologice din Bacau o gama completa de servicii stomatologice: Implant dentar, Chirurgie orala, Tratamente de canal, Protetica dentara, Estetica dentara, Pedodontie, Ortodontie, Radiologie dentara
Descrierea postului
Buna ziua
Numele meu este Gabriel Dascalu si administrez societatea Stomdas din Bacau, societate ce are in portofoliu un numar de 3 cabinete stomatologice in locatii diferite, in cadrul carora isi desfasoara activitatea de 2 – 10 ani, 6 medici dentisti.
In cursul acestui an vom deschide o clinica dentara (5 nivele - 600mp) intr-o zona centrala a municipiului Bacau, unde mai avem nevoie de 2 medici dentisti (recrutam din toata tara), carora le oferim cazare gratuita (conditii 4 stele) si un procent din incasari de 30%.
Ca o precizare, ne putem lauda cu faptul ca societatea noastra este in Top Firme Romania (locul intai pe judet in ultimii 5 ani si locul 9 pe Romania in 2010), in domeniul serviciilor stomatologice, iar veniturile medicilor nostri sunt situate intre 500 si 2500 de euro, lucru dovedit prin documentele fiscale ale societatii.
Daca esti dispus sa-ti schimbi resedinta si sa te alaturi unei echipe de profesionisti pasionati de munca lor, trimite-ne un CV insotit de o scrisoare de intentie la e-mail office@clinicastomdas.ro sau contacteaza-ne telefonic la numarul 0745.658218
Pentru mai multe informatii despre noi va invitam sa accesati site-ul nostru www.clinicastomdas.ro
Cerintele postului
Posturi oferite:
medic dentist generalist
medic pentru pedodontie
medic specialist chirurgie dento-alveolara
Taguri
medic dentist medic stomatolog oferte angajare dentist
Toate anunturile postate de compania Sc Stomdas Srl