POST DISPONIBIL
Munca in Germania, locuri limitate!
COMPANIE:  Sak ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
900 € 3 februarie 2011
Descrierea companiei
Plasare a fortei de munca in strainatate
Descrierea postului
Vreti o plecare sigura? Totul se poate. Veniti la societatea noastra de plasare forta de munca, acreditat de Inspectoratul Teritorial de Munca. Avem posturi in diferite domenii cum ar fi: Agricultura, Intretinere spatii verzi, Constructii, Montaj panouri solare, Fabrici. Salarii avantajoase, plecari prin contracte de munca de la fortele de munca din strainatate. Pentru informatii, va rugam sunati la numerele: 0752589770, 0724866299, 0764094239, 0756431283. www.sak.ro
Cerintele postului
nu se face preselectie
Taguri
Toate anunturile postate de compania Sak