POST DISPONIBIL
Ai nevoie de bani? Eu am solutia pentru tine
COMPANIE:  andreea ORAS:  Toate orasele, Alexandria, Arad,
Acasa Internet, Marketing, Publicitate, Saloane de infrumusetare, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 28 noiembrie 2014
Descrierea companiei
vanzari cosmetice si bijuterii
Descrierea postului
Eşti şomer ?
Eşti student ?
Eşti pensionar ?
Ai rate la bancă ?
Salariul este insuficient ?
Eşti speriat de criza financiară ?
Cauţi o sursă de venit suplimentar ?
IATĂ SOLUŢIA !
Alătura-te echipei LADY’S şi ÎNVINGE CRIZA !
CUM? Intra pe http://ladysforladys.blogspot.com si inscrie-te. Dupa care comanda catalogul gratuit. Daca aveti nevoie de ajutor nu ezitati sa ma contactati pe ladys001@yahoo.com
Cerintele postului
Informatii pe yahoo messenger; ladys001 sau http://ladysforladys.blogspot.com

INSCRIERE GRATUITA PE; http://ladys.ro/create_account.php?affId=PAYWgn0z

cosmetice de calitate cosmetice ieftine cosmetice ladys inscriere reprezentanti ladys job part time job part time valabil in toata tara locuri de munca pentru elevi locuri de munca pentru studenti recrutari
Toate anunturile postate de compania andreea