POST DISPONIBIL
Asistent Manager
COMPANIE:  Centrul de Cariera Krevin ORAS:  Iasi,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Management / Consultanta,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 7 februarie 2011
Descrierea companiei
Centru de cariera
Descrierea postului
Krevin M&C , agentie de management si Consultanta, angajeaza Asistent Manager.
Responsabilitati ale postului:
- Preia comenzile si cauta personal calificat care sa corespunda cerintelor posturilor disponibile;
- Receptioneaza, analizeza si introduce in baza de date CV-urile;
- Organizeaza interviuri telefonice si « tête-à-tête »;
- Examineaza informatiile provenite de la un candidat in vederea stabilirii veridicitatii lor si obtine recomandari de la fostul loc de munca;
- Obtine actele necesare pentru formalitatile de angajare de la viitorii interimari;
- Faciliteaza comunicarea pentru dezvoltarea si mentinerea unui climat pozitiv al relatiilor dintre angajati
Cerintele postului
Cerinte pentru candidat:
- experienta in lucrul cu resurse umane;
- avantaj experienta anterioara in recrutare de personal;
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Capacitate de a respecta termene limita;
- Atentie catre detalii;
- Placere si abilitate de a invata lucruri noi;
- Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
- Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
- Cunostinte bune operare PC MSOffice – WORD, EXCEL, navigare internet;
- Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail;
- Actualizarea bazei de date documente;
- Indeplineste orice alte sarcini de serviciu transmise de sefii ierarhici.

Puteti trimite CV-urile pe adresa: aesvesrl@hotmail.com; detalii la telefon 0745.073.163
Toate anunturile postate de compania Centrul de Cariera Krevin