POST DISPONIBIL
angajare consultanti financiari
COMPANIE:  M & M Pro Serv Invest ORAS:  Bucuresti, Ilfov,
Full time Asigurari / Intermedieri financiare, Management / Consultanta, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
500 € 8 februarie 2011
companie cu activitati de management si consultanta financiar-bancara,intermedieri,asigurari,servicii etc.
Descrierea postului
-Prospectarea pietei,identificare si recrutare clienti;
-Contactarea potentialilor clienti pt.vanzare de asigurari non life/life -sanatate,pensii private,investitii;
-Identificarea nevoilor de asigurare ale clientilor si intocmirea de solutii personalizate;
-Consultanta de specialitate pt.alegerea produsului de asigurare specific si necesar nevoilor clientului;
Cerintele postului
-Studii medii/superioare;
-Abilitati de relationare si comunicare foarte bune;
-Abilitati de vanzare,prezentare produse/servicii financiare,negociere;
-Adaptabilitate la noi situatii si orientare catre client;
-Flexibilitate,rezistenta la stres;
-Capacitatea de a asimila noi cunostinte,de a invata si a fi invatat;
-Persoana dinamica,responsabila,organizata;
-Orientare puternica spre rezultate;
-Experienta in vanzare constituie un avantaj;
Taguri
Toate anunturile postate de compania M & M Pro Serv Invest