POST DISPONIBIL
Rezidenti si Specialisti in Republica Irlanda
COMPANIE:  A-Team Recruitment ORAS:  Toate orasele, Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
4000 € 9 februarie 2011
Agentia A-Team este o agentie internationala de recrutare si plasare a cadrelor medicale in Marea Britanie si Irlanda. In cazul in care ati dori sa lucrati in Marea Britanie si Irlanda, practicand una dintre profesiile pe care le promovam, va oferim consultanta gratuita si vom fi alaturi de dvs pana in momentul in care incepeti activitatea in UK. De asemenea, organizam periodic conferinte si prezentari, in mai multe locatii din Romania. In cadrul acestora vom oferi informatii detaliate privind modalitatile de a lucra in Marea Britanie si in Irlanda, respectiv modul in care compania noastra va poate fi de folos.
Descrierea postului
A-Team Medical Recruitment recruteaza urgent doctori (rezidenti si specialisti) pentru posturi de SHO si Registrar in spitale de stat din Republica Irlanda.

Specializarile pentru care avem oferte sunt: Chirurgie Generala, Ortopedie, Urgente, ATI, Oncologie/ Hematologie, Pediatrie, Interne, Psihiatrie etc.

Spitalul-angajator va sustine doctorii 100 % in Irlanda: va plati in avans pretul inregistrarii la Irish Medical Council, zborul, cazarea, se va ocupa de formalitatile legate de asigurare si deschiderea contului bancar.

Salarii de pana la 75,000 Euro/an.
Cerintele postului
Minim 2 ani de experienta post-absolvirea facultatii intr-una din specializarile de mai sus.

Bune cunostinte de limba Engleza.

Disponibilitate de a lucra in Republica Irlanda pentru cel putin 1 an.

Eligibilitate pentru inscrierea la Colegiul Medicilor din Irlanda.
Taguri
Toate anunturile postate de compania A-Team Recruitment