POST DISPONIBIL
GERMAIA - URGENT MEDICI GENERALISTI
COMPANIE:  ACS Europe ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Farmacie / Healthcare, Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
4000 € 9 februarie 2011
ACS EUROPE SRL este autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse prin Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov.

Agentia noastra se ocupa in mod profesionist cu recrutarea, evaluarea si plasarea fortei de munca intrun cadru onest si in deplina concordanta cu legislatia in vigoare.
Suntem aproape de nevoile clientilor si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.
NOTA:
- tarife foarte mici
- plecarea la posturi se face extrem de rapid si in conditii de siguranta
Inscrieti-va acum trimitand un CV(in limba engleza si 1 foto corp intreg(tinuta decenta)la: job@acs-europe.ro
Persoanelor selectionate le vom prezenta oferta de munca si tot ce este necesar pentru a pleca la post.
Asteptam inscrierea dvs.
Descrierea postului
GERMAIA - URGENT
MEDICI GENERALISTI - 2 Posturi

Beneficii:
- contract de munca pe minimum 2 ani
- salariu 48.000 - 51.000 euro/an, fara garzi. Garzile se platesc suplimentar
- posibilitatea de a urma cursuri de specializare

Acte necesare pentru aplicare:
- CV in limba germana si romana;
- copie pasaport;
- fotografie corp intreg;
- diploma
- Copii certificate privind titluri si grade obtinute - daca aveti
Taxa de dosar este de 40 lei.

Actele si taxa se pot depune personal la sediul agentiei noastre sau in plic prin posta la adresa:
Brasov, Centrul de Afaceri Cristiana - B-dul Eroilor nr.3A, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov.
Luni-Vineri, orele 10-18
Sambata 10-14
Telefon: (004) 0740-216.246 ; 0727-776.030; 0768-100.160
Cerintele postului
Cerinte:
- experienta
- limba germana nivel mediu
Taguri
doctor medici medicina
Toate anunturile postate de compania ACS Europe