POST DISPONIBIL
Consultant asigurari de bunuri si de persoane
COMPANIE:  IoanaB ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Asigurari / Intermedieri financiare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1500 € 9 februarie 2011
Descrierea companiei
Important jucator pe piata asigurarilor
Descrierea postului
Companie multinationala cauta persoane ambitioase, dinamice, motivate de o cariera in ascensiune, cu abilitati de comunicare, pentru postul de Consultant Asigurari.
Beneficii:
-Oferim training de specialitate gratuit;
-Suport in dezvoltarea unei cariere de succes indiferent de varsta;
-Posibilitatea de dezvoltare intr-o companie multinationala;
-Venituri corelate cu efortul depus;
-Bonusuri;
-Program flexibil.
Cei interesati pot trimite CV la adresa: recrutare_ioana@yahoo.com; neacsu.maria@yahoo.com sau pot suna la: 021/320.11.01; 0729.498.111; 0722.546.437
Cerintele postului
Cerinte:
-Experienta pe un post similar constituie un avantaj;
-Studii medii sau superioare;
-Motivat de o cariera in ascensiune;
-Prezenta agreabila;
Abilitati:
-Capacitate de comunicare;
-Determinat;
-Dinamic;
-Atitudine pozitiva;
-Capabil sa transmita cu usurinta informatii noi;
-Bun organizator;
-Orientat catre rezultat.
Taguri
consultant relatii clienti
Toate anunturile postate de compania IoanaB